Global Networks Global Networks - bringing people together
אתרי גלובל נטוורקס

אתרי גלובל נטוורקס מאופיינים בראייה רחבה לצרכי ההמשתמשים החל משלבי ההקמה וממשק המשתמש ועד לתמיכה ושירות הלקוחות הזמינים עבורם בכל עת.
"בליינד דייט- סיפור של אהבה" הוא מאתרי ההכרויות הגדולים והוותיקים בישראל.
מאז עלה האתר לאוויר במהלך שנת 1999, עברו למעלה מ- 295,000 חברים רשומים בשערי האתר, ועשו שימוש במגוון הרחב של השירותים המוצעים, החל ממנוע חיפוש ההכרויות החכם וכלה במערכות האונליין צ'אט והוידאו המתקדמות.
מטרת האתר המוצהרת היא לספק שירותי הכרויות ברמה גבוהה, רצינית, מתקדמת ויעילה, תוך שמירה והקפדה על חווית גלישה נוחה ונעימה למשתמשים.
כל ההתכתבויות בין גולשי האתר מתבצעות באמצעות מערכת ההודעות האנונימית של בליינד דייט, מה שמאפשר ליצור קשר ראשוני בין הגולשים ללא חשיפת פרטיהם האישיים, אלא אם כן הם בוחרים בכך.
כל התמונות המצורפות לכרטיסי הגולשים עוברות סינון על ידי צוות האתר בטרם צירופן לכרטיס, כדי להבטיח ככל שניתן על נאותות ואמינות הפרטים.
צוות בליינד דייט מלווה את הגולשים בכל שאלה, הערה והארה ושמח לענות לכל פנייה.

הצורך ביצירת קשרים קיים אצל כל בני האדם. ההיסטוריה שלנו מלאה במסורות וטקסי חיזור. החברה שלנו אולי השתנתה, אבל הצורך שלנו להיות חברותיים וליצור קשרים אחד עם השני נותר בעינו. לשם כך נוצר אתר Xlove .
אתר Xlove נותן למשתמשים בו את ההזדמנות להתקשר בצורה יעילה עם הרבה מאוד אנשים בסביבה בטוחה ומהנה. בשל המורכבות של פגישות עם אנשים אחרים בחברה המודרנית המואצת שלנו, אתר Xlove מקדיש עצמו לספק פתרונות למעוניינים בהכרויות שונות. Xlove נותן למשתמשיו את היכולת לבחור איך ומתי להיפגש ומכוון עצמו לסוגי קשרים שונים כגון מערכת יחסים רצינית, בילויים משותפים,ועוד.
בחדרי חרדים הינו כלי התקשורת החרדי הגדול בארץ ובעולם, המופעל ע"י מערכת עיתונאית מקצועית. הפורטל מבוסס על 16 ערוצי תוכן בתחום האקטואליה, כלכלה, צרכנות, בריאות, חינוך, משפחה, מוסיקה, תיירות, אוכל וערוצים נוספים לצד 200 פורומים תוססים. בפורטל גולשים מעל ל- 500,000 גולשים יחודיים (יוניקים) בחודש מהארץ ומהעולם. "בחדרי חרדים" הוקם בשנת 2002 וביסס עצמו במהלך שנות פעילותיו כגוף התקשורת החרדי היחיד אשר מנוהל מתוך שיקול דעת והגינות כלפי כל החוגים החרדיים. הפורטל מהווה 'דף הבית' והשער אל עולם החרדי ומסוקר באופן קבוע על ידי גופי התקשורת החילוניים ולרוב מהווה עבורם מקור בלעדי של חדשות מהעולם החרדי. הפורטל מנוהל ע"י מערכת תוכן עיתונאית מקצועית אשר מעסיקה עורכי תוכן, כתבים, צלמי סטילס, צלמי וידאו ומערך עיתונאי חרדי שפועל לילות כימים להביא לקוראים החרדיים מידע חדשותי מהימן ומקצועי. האתר סוקר את כל המתרחש בחברה החרדית ומביא לגולשיו ידיעות חדשותיות וחשיפות שגרמו להד ציבורי ואף הגיעו לאמצעי התקשורת החילוניים.

אתר זה וזה הוא אתר בו מנוע חיפוש המאגד את המודעות מכל האתרים הישראלים ברשת. האתר מאפשר למצוא בקלות וביעילות רכב, דירות, מצורי יד שנייה, עבודה, לימודים ותיירות, כאשר הכל מרוכז באתר אחד והמשתמש לא נדרש לחפש את מבוקשו תוך קפיצה מאתר אחד לשני. באתר קיים שרות הסוכן החכם שמוצא עבור המשתמשים את תוצאות החיפוש שהגדירו מראש בזמן אמת ושולח להם הודעה על כך ב SMS או באינטרנט עפ"י בחירתם.

הרישום לאתרים

כל הנרשמים לאתרי גלובל נטוורקס עוברים סינון קפדני על מנת להבטיח מאגר שלם ואיכותי של משתמשים ולמנוע את כניסתם של גורמים לא רצויים. האתרים אינם מאפשרים כניסה ורישום של מפרסמים למיניהם, גופים מסחריים או גופים הפועלים למטרות רווח. ההרשמה לאתר מורכבת ממספר שלבים כגון מילוי כרטיס אישי , צירוף תמונה וטקסט אישי הניתנים כשירות חינם לכל הגולשים. חברים שאינם משלמים יכולים לבצע חיפושים, לשלוח קריצות לחברים הנבחרים על ידם וכן להשיב לפניות שקיבלו מחברים אחרים. מנויים משלמים יכולים ליזום ולשלוח מספר בלתי מוגבל של הודעות לחברים אחרים ולצפות בתמונות הפרטיות של חברים אחרים שנתנו להם אישור לכך. המערכת מתנהלת בדיסקרטיות המקסימלית ויצירת הקשר מתקיימת רק במידה ושני הצדדים מעונינים בכך.

 
אודות | האתרים | תקשורת | קישורים | צור קשר | הצהרת פרטיות | תנאי שימוש
© גלובל נטוורקס טכנולוגיות אינטרנט בע"מ
Home מפת האתר Contact Us